Czerwiec 06 2020 06:49

Kolonie
Konkurs malarski
KONKURS MALARSKI
    W imieniu organizatora - Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie malarskim pt. ,,Świat wodny przyrody Opolszczyzny pędzlem malowany”.
    Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych uczestniczących w projekcie pn. „Bioróżnorodność Opolszczyzny w ujęciu wodnym, czyli H2O dla BIO”.
    Zapraszamy uczniów do stworzenia plakatu w konkursie o tematyce związanej z przyrodą świata wodnego Opolszczyzny, bioróżnorodnością Opolszczyzny w ujęciu wodnym, znaczeniu wody w życiu codziennym dla człowieka, świata roślinnego oraz zwierzęcego.
Informacja dla uczniów i rodziców
    UWAGA!
    BIBLIOTEKA!
    ZWROT K S I Ą Ż E K WYPOŻYCZONYCH
    wyłącznie w sali 126
    1 – 17 czerwca, godz. 10:00 – 14:00
WAŻNE!!!
Organizacja pracy szkoły
    Organizacja pracy szkoły do dnia 7 czerwca:
    Od 25 maja
    1. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III, których rodzice zadeklarowali chęć udziału w tych zajęciach (prowadzą: wychowawcy świetlicy i od 1 czerwca również nauczyciel bibliotekarz i psycholog szkolny),
    2. Konsultacje na terenie szkoły dla uczniów klas ósmych w zależności od potrzeb (nauczyciele uczący; konsultacje możliwe po wcześniejszym indywidualnym umówieniu się z nauczycielem). Przewidywane konsultacje w grupach nie większych niż nauczyciel + 5 uczniów. Konsultacje możliwe w godzinach 08:00 - 08:45 i 13:00 - 15:00
    3. Zdalne nauczanie bez zmian.
    4. Możliwe zajęcia rewalidacyjne dla uprawnionych uczniów.

Od 1 czerwca
    1. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III (kontynuacja),
    2. Konsultacje na terenie szkoły dla uczniów wszystkich klas w zależności od potrzeb (możliwe po wcześniejszym indywidualnym umówieniu się z nauczycielem). Przewidywane konsultacje w grupach nie większych niż nauczyciel + 5 uczniów). Konsultacje możliwe w godzinach 08:00 - 09:00 i 13:00 - 15:00
    3. Zdalne nauczanie bez zmian,
    4. Zajęcia rewalidacyjne (kontynuacja).

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!
    Poniżej wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca od 25 maja 2020r.
    Wewnętrzna Procedura Bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID-19
    w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Egzamin ósmoklasistów

Tydzień bibliotek
    Hasłem Tygodnia Bibliotek 2020 jest „Zasmakuj w bibliotece”

Jak co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach od 8 do 15 maja Tydzień Bibliotek. Jest to program promujący czytelnictwo. Ma on na celu podkreślenie roli czytania w życiu każdego człowieka oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza.
    Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców do wzięcia udziału w tej formie aktywności. Proponujemy również udział w konkursach. Informacje na ich temat oraz gry literackiej dla Rodziców i Dzieci są zamieszczone w zakładce Wirtualna biblioteka.
Dzień Polskiej Niezapominajki
    UWAGA! K O N K U R S Y !!!
    Dzień Polskiej Niezapominajki obchodzimy od kilkunastu lat 15 maja. W tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczną, przypominamy o potrzebie jej ochrony. Dodatkowo „niezapominajka” ma na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji, lokalnych tradycji. Święto to zachęca nas do pamiętania o bliskich, życzliwości, do otwarcia na drugiego człowieka, dostrzeżenia go na własnym osiedlu, dzielnicy czy mieście, przypomina o istocie dbania o nasze otoczenie.

Konkurs plastyczny dla klas IV-V
    Temat: Kartka z wykorzystaniem motywu niezapominajki
    Format kartki A-4; technika dowolna
    Prace plastyczne proszę przesyłać do nauczyciela uczącego plastyki

Konkurs plastyczny dla kl. VI
    Temat: Zakładka do książki z niezapominajką.
    Format i technika według pomysłu autora pracy
    Prace plastyczne proszę przesyłać do nauczyciela uczącego plastyki

Konkurs dla klas VII-VIII
    Temat: Ułożenie wiersza p.t. „Niezapominajka”
    Wiersze proszę przesyłać do Pani J. Kaczmarek
    Każda praca powinna być podpisana(imię, nazwisko i klasa)

Termin odsyłania prac: do 24 maja 2020 r.